Arda Güler'i hedef alan taraftardan skandal sözler: İnşallah uçağı düşer, paramparça olurlar.

Dünya Fenerbahçe'den Real Madrid'e toplamda 30 milyon euro bonservis bedeliyle giden 18 yaşındaki Arda Güler'i konuşurken, Türkiye'de ise transferi hazmedemeyen bir kullanıcının sözleri büyük tepki çekti. Twitter'da bir sohbet odasında gerçekleşen konuşmada söz konusu taraftar, "Yani benim tek temennim, tek isteğim inşallah sözleşme imzalamaya giderken uçağı düşer. Ailecek paramparça olurlar!" dedi.

Arda Güler'i hedef alan taraftardan skandal sözler: İnşallah uçağı düşer, paramparça olurlar.
07 Temmuz 2023 - 12:52
Fenerbahçe ve Milli Takım'daki performansıyla kısa sürede dev kulüplerin ilgisini çeken 18 yaşındaki Arda Güler, 20 milyon euro ve ekstra olarak performansına bağlı 10 milyon euro karşılığında transfer oldu.

SKANDAL SÖZLER

Arda'nın transferi dünya basınında büyük ses getirirken Fenerbahçeli taraftarlar 18 yaşındaki futbolcu için hem sevindi hem de ayrılışı nedeniyle hüzne boğuldu. Twitter'da bir sohbet odasında Arda Güler'in ayrılığını konuşan taraftar grubundan bir kişi ağza alınmayacak skandal ifadelerde bulundu.

"İNŞALLAH UÇAĞI DÜŞER"

Sohbet odasındaki şahıs, "Yani benim tek temennim, tek isteğim inşallah sözleşme imzalamaya giderken uçağı düşer. Ailecek paramparça olurlar" ifadelerini kullanırken, Fenerbahçeli taraftarlardan bu sözlere büyük tepki geldi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum