Kahramanmaraş'ta öğrenci servisi ile motosiklet çarpıştı!
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde öğrenci servisi ile motosikletin çarpıştığı trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
![Kahramanmaraş'ta öğrenci servisi ile motosiklet çarpıştı!](https://www.nehabergazetesi.com/images/haberler/2022/04/kahramanmaras-ta-ogrenci-servisi-ile-motosiklet-carpisti.jpg)
28 Nisan 2022 - 13:29
Edinilen bilgiye göre, İlçeye bağlı Memişkahya Mahallesi’nde sürücüleri öğrenilemeyen minibüs ve motosiklet sürücüsü dikkatsizlik sonucu çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle 5 kişi yaralandı. Yaralılar, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinde Pazarcık Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Hastaneye kaldırılan yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, kazayla ilgili inceleme başlatıldı.
YORUMLAR